Президент нарешті зустрівся з адвокатами Савченко

Звільнення всіх заручників означає і звільнення українських політв’язнів, які вже засуджені в Росії чи ще чекають на вирок, як Надія Савченко

Нагадаємо, так званий суд РФ у Донецьку Ростовської області розпочне оголошувати своє рішення щодо українки 21 березня. Сама Надія минулого тижня припинила сухе голодування і повернулась до голодування на воді. Ні рідних, ні українських лікарів до неї не пускають. 
Зазначимо, що 15 березня Президент України нарешті зустрівся із адвокатами Савченко. Розмова з Іллею Новіковим, Миколою Полозовим, Марком Фейгіним, яка тривала більше двох годин, відбулась в АП.  Петро Порошенко повідомив, що лікарі німецької клініки “Шаріте” погодились на прохання України про огляд Савченко. Але тепер треба ще чекати, якими будуть рішення Кремля. Станом на учорашній день від російської влади ще не було ніякої інформації про можливість огляду Савченко німецькими медиками.
Також Порошенко повідомив, що до медичного захисту Савченко готові долучитись представники Міжнародного комітету Червоного Хреста. А ще про те, що наші міжнародні партнери серйозно взялись за втілення санаційного “списку Савченко” проти російської влади. 
“Президент Порошенко прийняв нас, адвокатів Надії Савченко. Зміст бесіди конфіденційний, але підстави для оптимізму є. Продовжуємо”, – написав у Facebook після цієї зустрічі адвокат Ілля Новіков.
У вівторок Президент також зустрівся із главою МЗС Литви Лінасом Лінкявічусом. Під час цієї зустрічі прозвучали слова про те, що Україна нині координує підготовку “списку Савченко” з ЄС та США.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2795 / 4.06MB / SQL:{query_count}