Вакації у Туреччині: подумайте, чи їхати

МЗС рекомендує українцям під час поїздок до країни зважати на рівень терористичних загроз

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України, які планують поїздки до Туреччини, або вже перебувають на її території, зважити на високий рівень терористичних загроз в цій країні.
“Під час перебування на території Туреччини громадянам України варто виявляти підвищену пильність і обережність, по можливості, уникати відвідання місць масового скупчення людей (культових споруд, відомих історичних пам’яток, великих торговельно-розважальних комплексів) та перебування поряд з адміністративними будівлями, поліцейськими установами, обмежити користування місцевим громадським транспортом, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу”, – наголошують у прес-службі МЗС України.
“У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України варто невідкладно звертатися до Посольства України в Туреччині (за номером телефону: +90 533 307 72 32, e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua) Генконсульства України в Стамбулі (за номером телефону: +90 530 612 55 77, e-mail: gc_tr@mfa.gov.ua), або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38 044 238 16 57”, – зазначають у відомстві.
Вибух y столиці Туреччини Анкарі прогримів yвечері 13 березня біля автобусної зупинки на площі Кизила – ключовому транспортному вузлі і торговому районі. Поліція інформувала про понад 30 загиблих та 125 поранених через вибух.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2304 / 4.06MB / SQL:{query_count}