Чи буде мобілізація, залежить від контрактників

Демобілізація призваних рік тому військовослужбовців розпочнеться в кінці березня – на початку квітня

Про це повідомив під час робочої поїздки на Львівщину міністр оборони України Степан Полторак. “Демобілізація військовослужбовців, призваних у лютому – березні 2015-го, відбудеться за встановленим порядком, відповідно до закону, це буде кінець березня – початок квітня цього року”, – зазначив урядник, інформує УНІАН.
З його слів, наразі передумов для зриву демобілізації немає. Відповідаючи на запитання щодо оголошення 7-ої хвилі мобілізації, міністр зазначив, що сьогодні є достатня кількість контрактників і про чергову хвилю мобілізації можна буде говорити у разі необхідності. Степан Полторак каже, що виходячи з потреб набору, буде вирішуватися питання оголошення чергової хвилі мобілізації.
Загалом з початку 2016-го кількість бажаючих вступити на військову службу за контра­ктом до Збройних cил України склала понад 12 тисяч осіб, зокрема з них понад 9 300 осіб підписали контракт. Про це в Українському кризовому медіа-центрі повідомила начальник Управління комунікацій та преси Мін­оборони України Оксана Гаврилюк.
До слова, у ЗСУ змінено підходи до відбору та призову на військову службу за контрактом. Тепер всіх без винятку кандидатів спрямовують до навчальних центрів Збройних cил, де кваліфікаційними комісіями визначається рівень підготовки рекрута та подальші терміни його навчання. Таким чином, якщо контрак­тник не потребує навчання, то впродовж від одного до двох тижнів з ним проводять заняття для відновлення навичок, після чого контрактник отримує розподіл до військової частини. Інші контрактники навчаються за програмою підготовки терміном від одного до двох місяців. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6853 / 4.06MB / SQL:{query_count}