Олігархи в Україні протистоять реформам

На цьому акцентують американці, тоді як українська влада наче в рожевих окулярах

Помічник держсек­ретаря США Вік­торія Нуланд закликає українську владу до єдності та проведення реформ у країні, про що вона заявила 15 березня, виступаючи у Вашингтоні перед комітетом у закордонних справах сенату США щодо стану реформ в Україні через два роки після Євромайдану.
“Олігархи і клептократи, які контролювали Україну впродовж багатьох десятиліть, знають, що їх бізнес-модель буде порушена, якщо реформи Майдану будуть успішними у 2016 році. Вони борються проти цього, використовуючи всі важелі старої системи: конт­роль над ЗМІ, державними підприємствами, депутатами Верховної Ради та судами, використовуючи погрози проти людей, які ухвалюють рішення задля блокування змін”, – наголосила Вікторія Нуланд (на фото), інформує Радіо Свобода
“На цьому тлі лідери України були заблоковані впродовж кількох місяців у циклі політичних міжусобиць і нерішучості щодо того, як відновити єдність, довіру і ефективність у коаліції, продовжити реформи і перезавантажити уряд і його програму. Україна дрейфує, реформи гальмуються, підтримка МВФ та міжнародних інституцій надходить неосвоєною, а впевненість тих, хто хоче бачити стару Україну, зростає всередині і за межами країни”, – акцентує Вікторія Нуланд. 
З її слів, підтримка України з боку міжнародної спільноти залежатиме від політичної ситуації в Україні та здатності українських лідерів відновити консенсус. 
Нагадаємо, що на початку лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонду буде складно продовжувати співпрацю з Україною без належної боротьби з корупцією. Вона також висловила занепокоєння “повільним прогресом, який демонструє Україна в поліпшенні державного управління, у боротьбі з корупцією і в зниженні впливу корисливих інтересів на політику”. У свою чергу глава держави Петро Порошенко під час телефонної розмови з Крістін Лаґард наголосив, що “Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу в стосунках між урядом та парламентською коаліцією”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6908 / 4.06MB / SQL:{query_count}