Поширюючи історії добрих справ

Журналіст соціального відділу “Львівської Пошти” Ірина Березовська отримала почесну відзнаку “Голос благодійності” – 2016

фото: ufb.org.ua
У Києві 15 журналістів національних і регіональних ЗМІ отримали відзнаки за активне і професійне висвітлення благодійної діяльності. Церемонія нагородження відбулася під час восьмої Міжнародної конференції Українського форуму благодійності “Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ”. Редакція тішиться і пишається, що почесну відзнаку отримала журналіст соціального відділу “Львівської Пошти” Ірина Березовська за те, що “регулярно публікує репортажі та інтерв’ю про доброчинність”. Щиро вітаємо!
Серед нагороджених – Марічка Падалко, журналіст-волонтер, ведуча телеканалу “1+1”, зіркова учасниця благодійних марафонів, Станіслав Ясинський, журналіст телеканалу “1+1”, автор документального фільму про дітей війни на сході “Повернутись додому”, Олена Сініцина, фрілансер “Української правди”, Оксана Мовчан, керівник відділу кореспондентської мережі СТБ, Олена Розвадовська, журналіст “Дзеркала тижня”, яка покинула комфортне життя у Києві та оселилася разом із переселенцями в Донбасі і пише про дітей, яким потрібна допомога, Анастасія Рінгіс, UA: Перший. 
Відзнаки вручив Кшиштоф Становський, директор фонду “Солідарність” (Польща), відомий громадський діяч і політик, колишній віце-міністр освіти і заступник держсекретаря МЗС Польщі, політв’язень комуністичної епохи.
“Голос благодійності” – це відзнака для журналістів, які розповідають про діяльність волонтерів і благодійників, поширюють історії добрих справ, заохочують доброчинність, а також розслідують факти зловживань. Пам’ятні знаки ручної роботи і дипломи вперше вручали торік. Відтоді відзнака стала щорічною. Упродовж лютого 2016-го благодійні та громадські організації, волонтери і всі небайдужі номінували працівників ЗМІ. Український форум благодійників, перевіривши достовірність інформації про номінантів, у консультаціях з медіа-експертами сформував перелік із 15 переможців з-поміж тих журналістів, за яких подали найбільше якісних заявок.
“Цей рік для “Голосу благодійності” особливий тим, що голоси подавали не лише за журналістів, які в кадрі, чи за авторів, чиїми іменами підписані публікації. Сектор благодійності дякував і випусковим редакторам, і координаторам зйомок, і генеральним продюсерам. Медіа роблять благодійність видимою, і це командна робота”, – зазначила Леся Ярошенко, інформаційний менеджер Українського форуму благодійників.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8289 / 4.08MB / SQL:{query_count}