Декомунізація в медицині

Радянські санітарні норми нарешті втратять чинність в Україні

Уряд визнав недійсними державні санітарні норми та правила, видані центральними органами виконавчої влади Української РСР та СРСР, у тому числі їх посадовими особами. Розпорядження Кабміну набуде чинності з 1 січня наступного року, –  повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.
“Прийняття цього розпорядження – вагомий крок до декомунізації нашої нормативно-правової бази у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та дерегуляції бізнесу, – зазначає Святослав Протас, т.в.о. голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України. – Крім того, це наблизить санітарне законодавство України до законодавства Європейського Союзу”.
Скасування радянських норм дозволить провести комплексну інвентаризацію наявної нормативно-правової бази у сфері державного контролю та регулювання підприємництва. 
Крім цього, низка скасованих нормативних актів втратила свою актуальність, більшість їх не відповідає законодавству України та не узгоджується із законодавством ЄС.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7321 / 4.04MB / SQL:{query_count}