Оголошено конкурс на найкращий слоган про хабар

Львів’ян закликають долучитися до конкурсу на найкращий слоган ініціативи “Я не дякую хабарем”.

Три слогани-переможці стануть елементами дизайну браслетів, наліпок і футболок проекту, а їх автори отримають призи в сумі 1000 грн, інформує Львівський портал.  Для участі в конкурсі потрібно надіслати свій слоган в один зі способів до 8 березня 2016-го: 
– стати другом на Facebook-сторінці проекту “Я не дякую хабарем” (https://www.facebook.com/thanksnotbribes2016/) та надіслати своє повідомлення із пропозицією власного салогана;
– надіслати СМС-повідомлення з пропозицією власного слогана на тел.: 097-225-98-52;
– надіслати лист із поміткою “Я не дякую хабарем” із пропозицією власного слогана на поштову адресу: 01004, м.  Київ, вул. Велика Васильківська, 32-а/9, ГО “Інститут масової інформації”.
Усі повідомлення розгляне журі конкурсу. Пропозиції слоганів можливі такі: завершіть речення “Я не дякую хабарем, тому що…”, “Хабар не подяка, бо …” або ваш оригінальний варіант. Проект “Я не дякую хабарем” створений для громадської підтримки громадян, що відмовляються толерувати традиційну (побутову) корупцію. Проект реалізовує ГО “Інститут масової інформації” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2744 / 3.96MB / SQL:{query_count}