Шанс на одужання

МОЗ України ухвалило рішення про оплату лікування за кордоном 50 осіб

Під час засідання Комісії МОЗ України з питань скерування на лікування за кордон, що відбулася в Міністерстві охорони здоров’я України, ухвалено рішення про оплату лікування за кордоном 50 осіб, із них 24 дитини та  учасник АТО, відповідно до надходження коштів, передбачених бюджетною програмою КПКВК 2301360 “Лікування громадян України за кордоном”. Про це інформує Міністерство охорони здоров’я.
Таке рішення стосувалося всіх громадян, які звернулися до міністерства, подавши пакет документів, оформлений належним чином, тобто відповідно до вимог Положення про порядок направлення громадян на лікування за кордон, затвердженого постановою уряду від 08.12.1995 р. №991, і наказу МОЗ України від 17.07.2014 р. №502 “Про забезпечення організації направлення громадян на лікування за кордон”, і потребують забезпечення відповідного лікування в іноземних клініках. 
Законодавством не передбачено диференціації хворих, адже лікування за кордоном як виключний захід передбачений для громадян, захворювання яких не лікують на території України, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак. У разі надходження до МОЗ України належним чином оформлених документів питання скерування хворого на лікування за кордон розглядають на засіданні Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон, де і приймають рішення про доцільність лікування за кордоном у кожному конкретному випадку. 
Обов’язковою умовою прийняття Комісією позитивного рішення повинне бути складене головним спеціалістом відповідного профілю МОЗ обґрунтування щодо неможливості ефективного лікування хворого в Україні та підтвердження медичним закладом зарубіжної країни можливості надання відповідної спеціалізованої допомоги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9252 / 4.05MB / SQL:{query_count}