Пошта отримає мільйон доларів

Укрпошта домовилася із Всесвітнім поштовим союзом про виділення фінансової допомоги в розмірі 1,1 мільйонa доларів на оновлення автомобільного парку підприємства

Про це повідомив в.о. гендиректора Укрпошти Ігор Ткачук, передає інформаційне агентство Інтерфакс-Україна.
За його словами, торік Укрпошта змогла закупити лише 12 автомобілів. Вирішення питання оновлення автопарку є дуже важливим для компанії, оскільки середній вік експлуатованих нею автомобілів становить 14 років. “Завдання на 2016 рік –  як можна краще оновити парк автомобілів”, – резюмував Ігор Ткачук.
Державне підприємство поштового зв’язку “Укрпош­та” є національним оператором поштового зв’язку, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 10 січня 2002 року. Входить у сферу управління Міністерства інфраструктури України. За підсумками 2015 року ДППЗ “Укрпошта” отримало чистий прибуток у розмірі 53 млн гривень (роком раніше підприємство закінчило зі збитком у чотири мільйони гривень). Різке збільшення доходів пов’язане зі збільшенням надходжень від пересилки письмової кореспонденції, підвищенням тарифів підприємства, а також збільшенням доходів від перерахування комунальних платежів за рахунок збільшення тарифів ЖКГ. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.8995 / 4.05MB / SQL:{query_count}