Демобілізація бійців: коли її чекати?

Чергова демобілізація військовослужбовців Збройних сил України відбудеться наприкінці березня – на початку квітня цього року

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, інформує Радіо Свобода. Під час зустрічі з іноземними військовими аташе в Києві Муженко також повідомив, що у Збройних силах України постійно збільшується кількість військовослужбовців, які висловили бажання служити за контрактом.
“На сьогодні вже оформлені і проходять підготовку, а деякі проходять уже і військову службу близько 2,5 тисячі контрактників. Ще близько 4,5 тисячі оформляють документи. Тобто з 1 січня (станом на 8 лютого) близько 6 тисяч виявили бажання (служити за контрактом. – “Пошта”)”, – сказав він. “Що більше буде військовослужбовців за контрактом, то меншою буде необхідність у мобілізації”, – додав Муженко.
15 січня у Генеральному штабі Збройних сил України заявляли про намір провести сьому хвилю мобілізації, однак точних термінів її початку не вказували. Перед цим з’являлась інформація про те, що сьома хвиля мобілізації в Україні може розпочатися наприкінці зими – на початку весни 2016 року.
21 січня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що військові вивчають питання необхідності проведення сьомої хвилі мобілізації, а розрахунки робить Генштаб.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1831 / 4.05MB / SQL:{query_count}