Дванадцятирічки не буде?

У Міністерстві освіти і науки відклали дату переходу на 12-річний навчальний план до 2018 року з тієї причини, що досі не ухвалили нового закону про освіту

Першочергово планується реформувати початкову та старшу школи, повідомляє Deutsche Welle.
Реформа середньої та дошкільної освіти належить до ключових завдань українського уряду у 2016 році. Принаймні так стверджує прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Щоправда, відповідний законопроект, над яким працювала велика кількість експертів та працівників освіти і який уже двічі передавали до Верхов­ної Ради, досі навіть не зареєстрували в парламенті.
Минулого літа в Міністерстві освіти і науки України обіцяли фундаментальні зміни вже з 2017-го – перехід на 12-річне навчання та поділ на початкову, середню і старшу школи. Тепер обережно говорять про 2018-ий. Як пояснюють експерти, законотворчий процес затягнувся, оскільки його учасники намагаються знайти компроміс, який би задовольнив і вчителів, і керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, яких зачепить реформа старшої школи.
Якщо парламент ухвалить закон про освіту навесні, у МОН обіцяють, що запрацює реформа початкової та старшої школи вже з 2018-го. Реформу середньої школи обіцяють запустити до 2020 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6263 / 4.05MB / SQL:{query_count}