“Таких, як ми, в світі більш немає”

Рада з питань національної єдності займатиметься релігійними питаннями

фото: president.gov.ua
Петро Порошенко мав зустріч із представниками громадськості, органів державної влади та науковцями щодо створення Ради з питань національної єдності. Звертаючись до присутніх, глава держави зазначив, що нині поряд із завданнями захисту територіальної цілісності України, економічного відновлення не менш важливим є питання її гуманітарного, культурного розвитку та консолідації суспільства, повідомляє прес-служба Президента України.
Говорячи про завдання новостворюваної Ради, глава держави сказав: “Питання нашого гуманітарного розвитку маємо вирішувати так, щоб переконливо продемонструвати унікальну українську ідентичність, бо таких, як ми, в світі більш немає”.
Глава держави наголосив, що в такий складний час українське суспільство чи не вперше за свою історію консолідоване. “Уперше не просто за 24 роки незалежності, а за багато десятиліть, а можливо, й століть, Україна, народ зараз демонструє єдність”, – зазначив Президент, назвавши це справжнім досягненням сучасних українців.
Зі слів гаранта, окрему увагу під час своєї роботи рада приділятиме питанню релігії. На його переконання, Церква повинна об’єднувати країну. Водночас Президент наголосив, що не втручатиметься в діяльність Церкви, яка має бути незалежною. “Мати єдину Церкву – це не воля Президента, уряду чи рішення Верховної Ради. Це воля народу, який здатен продемонструвати єдність”, – вважає він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1649 / 4.06MB / SQL:{query_count}