Уряд обіцяє долар по 24 гривні

Міністерство фінансів закладає на наступний рік курс національної валюти на рівні 24,1 грн/дол

фото: novostimira.net
Зростання валового внутрішнього продукту планується на рівні 2%, інфляція в середньому – 12%. Про це повідомила міністр фінансів Наталія Яресько в інтерв’ю газеті “Сегодня”.
“Ми заклали в бюджет макропрогноз, який подало Міністерство економіки та узгоджений із Міжнародним валютним фондом. Це зростання ВВП – 2%, інфляція в середньому – 12%, курс – 24,1 гривні за долар”, – сказала вона. Також глава Мінфіну обіцяє підвищення соціальних стандартів на 12% відповідно до прогнозованого рівня інфляції. Але і на цьому обіцянки не закінчуються. “Податковий кодекс, який пропонуватиме уряд, абсолютно готовий. Плануємо, що його подадуть до Верховної Ради разом із оновленим проектом бюджету на 2016 рік. Таким чином, ми запропонуємо зміни до податкового законодавства й одночасно покажемо, як за них заплатимо”, – зазначила Наталія Яресько. Також вона наголосила, що “дуже важливо зараз, щоб ми починали розглядати законопроекти, зокрема з податкової реформи, щоб повернулися в програму реформ МВФ, щоб виконали всі свої зобов’язання і змогли залучати різні джерела фінансування”.
Причому, судячи з усього, міжнародні фінансові інституції і надалі готові йти назустріч Україні. Зокрема, стало відомо, що Міжнародний валютний фонд на раді директорів 23 листопада розгляне питання зміни спеціальної політики кредитування країн-членів Фонду, що мають заборгованість перед офіційним кредитором. “У разі зміни політики кредитування програма МВФ в Україні може тривати незалежно від розвитку ситуації з “російським боргом”, – заявив учора агентству “Інтерфакс-Україна” заступник міністра фінансів України Артем Шевальов у кулуарах четвертої інвестиційної конференції країн Центральної та Східної Європи, організованої CFA.
Нагадаємо, що під “російським боргом” мають на увазі три мільярди доларів, позичених Януковичем у грудні 2013 року. Термін погашення заборгованості спливає у грудні цього року. Україна наполягає на реструктуризації боргу, водночас Росія вимагає повної його сплати. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.8045 / 4.07MB / SQL:{query_count}