Без літаків та антивірусу

Відповідно до рішення РНБО, уряд України прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній – передусім “Аерофлот” і “Трансаеро” – до України

Відповідно до рішення РНБО, уряд України прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній – передусім “Аерофлот” і “Трансаеро” – до України. Про це вчора, 25 вересня, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на нараді в Кабінеті Міністрів, повідомляє прес-служба уряду. Кабмін також заборонив транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, “якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу”.
Арсеній Яценюк також зазначив: відповідно до рішення РНБО, є пряма заборона на використання російського програмного забезпечення. Прем’єр-міністр повідомив, що йдеться, зокрема, про програмне забезпечення компанії “Лабораторія Касперського”. Глава уряду доручив Державній службі спецзв’язку і телекомунікацій невідкладно відключити оновлення програми, її придбання та використання в органах державної влади. “До всіх органів виконавчої влади є чітка вимога – тим компаніям, щодо яких застосовані санкції, заборонити участь у державних закупівлях, аби вони не мали доступу до бюджетного ресурсу країни!” – наголосив Арсеній Яценюк. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8289 / 4.05MB / SQL:{query_count}