“Копійчана” контрабанда на мільйон

Підрозділ податкової міліції “Фантом” вилучив мільйон гривень готівкою, яку намагались провезти з тимчасово окупованих територій.

Підрозділ податкової міліції “Фантом” вилучив мільйон гривень готівкою, яку намагались провезти з тимчасово окупованих територій. Найцікавіше, що вся сума була в копійках.
“Cпільна мобільна група у складі співробітників ДФС, СБУ та прикордонної служби України зупинила фуру, яка прямувала через сектор “Б” та належала одній з організацій, що займається постачанням гуманітарної допомоги на тимчасово окуповані території. При її огляді було виявлено дев’ять поліетиленових палетів, повністю заповнених монетами різного номіналу”, – повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України. Чоловік (його прізвище не уточнюється), який перебував за кермом вантажного автомобіля Renault, був зупинений прикордонниками на контрольно-пропускному пункті Бугас у четвер, 16 липня. Він прямував з Донецька до Маріуполя. Причому перетнути лінію розмежування водій намагався двічі. Першого разу він не дочекався рішення про проходження контролю, занервував і поїхав у зворотний бік. Але вже за годину повернувся до КПП в складі колони з інших вантажівок. На думку прикордонників, контрабандист розраховував, що так на його автомобіль не звернуть уваги.
Проте силовики вирішили перевірити машину. В результаті були знайдені картонні коробки, обмотані харчовою плівкою і наповнені монетами номіналом 10, 25 і 50 копійок на загальну суму один мільйон гривень. Представники перевізника пояснили, що готівка була отримана ними від мережі супермаркетів, що діють на території, зайнятій бойовиками “ДНР”. За попередньою інформацією, саме через цю мережу реалізовувалась гуманітарна допомога, яку мали безкоштовно отримувати жителі тимчасово окупованих територій. Наразі вирішується питання щодо реєстрації кримінального провадження за фактом фінансування тероризму за ст. 258-5 Кримінального кодексу України. Триває перевірка. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
29.0008 / 4.06MB / SQL:{query_count}