Балоги відмовилися від замку в Мукачевому

Під тиском громадськості, ЗМІ, політиків та державних органів дружина Віктора Балоги відмовилася від оренди Мукачівського замку.

mukachevo.jpg 

Під тиском громадськості, ЗМІ, політиків та державних органів дружина Віктора Балоги відмовилася від оренди Мукачівського замку.

Нагадаємо, вона разом з дружиною Василя Петьовки (двоюрідного брата Балоги, екс-мера Мукачевого, одного із засновників "Барви") є засновницею ТзОВ "Високий замок", яке й узяло в оренду на 46 років приміщення мукачівського замку Паланок. Заяву про відмову від оренди замку засновники надіслали на адресу міської ради Мукачевого та голові міста Золтану Ленд'єлу.

"З прикрістю мусимо повідомити Вас, що через обставини, які склалися після нашої перемоги у відкритому і прозорому конкурсі на оренду окремих приміщень замку Паланок із тим, щоб відреставрувати їх і збудувати туристично-готельний комплекс зі створенням більше 45 робочих місць, мусимо відмовитися від оренд­них відносин", - йдеться у заяві.

"Справа в тому, що київські високопосадовці, народні депутати від певних політичних сил, зокрема, нардеп Геннадій Москаль, віце-прем'єр Микола Томенко, міністр МВС Юрій Луценко та інші підняли великий галас щодо конкурсу на оренду окремих приміщень замку Паланок, паплюжать міську владу Мукачевого і нас особисто, завдають великої шкоди інвестиційній привабливості Мукачевого, влаштували справжній інформаційний терор. Переслідуючи свої вузькопартійні інтереси й прагнучи нашкодити своїм політичним опонентам, вони не зупиняються перед тим, щоб завдати шкоди загальнодержавним інтересам. Перевірка прокуратури, ініційована Кабінетом Міністрів України, не знайшла жодних порушень законодавства під час проведення конкурсу, і його результати не були оскаржені в судовому порядку.

Нагнітання політичної ситуації довкола цього проекту унеможливлює нашу подальшу роботу з реконструкції і будівництва в замку Паланок", - сказано в листі.

Через відмову засновників ТзОВ "Високий замок" орендувати окремі приміщення замку Паланок міський голова Мукачевого Золтан Ленд'єл звернувся з листом до Кабінету Міністрів та народних депутатів. Він пише, що Мукачівській міській раді доведеться задовольнити заяву "Високого замку" і оголосити новий конкурс. 9 жовтня 2008 року депутати Мукачівської міської ради ухвалили рішення віддати приміщення мукачівського замку Паланок (пам'ятка архітектури ХІV - ХVІІІ століття) у довгострокову оренду Товариству з обмеженою відповідальністю "Високий замок", зареєстрованому в Мукачевому. Цьому підприємству дісталися приміщення в замку загальною площею 2300 м кв. на період з 2010 до 2056 року. Вартість оренди за весь період - 10 млн. грн (30 800 грн щомісяця).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3419 / 4.08MB / SQL:{query_count}