Поранені бійці АТО вирушили в Словаччину

14 військовослужбовців і двоє волонтерів, які отримали важкі поранення в зоні АТО, вирушили на реабілітацію до Словаччини

Про це повідомляє “5 канал”. Реабілітація для українців повністю безкоштовна. Її оплатив уряд Словаччини, решту витрат взяла на себе міжнародна волонтерська організація в Україні.
Протягом двох тижнів бійці, які зазнали значних поранень у зоні АТО, мають навчитися заново ходити або відновитися після численних операцій. Загалом уряд Словаччини профінансував реабілітацію для 75 українських поранених військовослужбовців. Через два тижні нинішню групу замінить наступна.
Нагадаємо: нещодавно сайт Міноборони України повідомив, що допомогу в лікуванні українських військовослужбовців, поранених у зоні АТО, запропонували 11 держав-членів НАТО, а також Ізраїль.
“Опрацьовують питання про направлення на лікування поранених військовослужбовців Збройних сил України до Чехії, Угорщини, Естонії, Словенії, Великобританії, Франції, Болгарії, Литви та інших держав”, – ішлося в повідомленні. Раніше більше сотні бійців пройшло курс лікування у США, Канаді, Німеччині, країнах Балтії, Ізраїлі, Польщі, Франції, Болгарії та Греції.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5360 / 4.06MB / SQL:{query_count}