Концепція інформаційної безпеки: почути й думку регіонів

Концепцію інформаційної безпеки, яку розробляє Експертна рада при Мінінформполітики, обговорюватимуть як з українськими, так і закордонними фахівцями

фото: прес-служба ЛОДА
Про це повідомив міністр інформаційної політики Юрій Стець. “Важливо, щоб цей документ ми обговорили з суспільством”, – зазначив урядник  і додав, що вже цього тижня почнуться обговорення документа в регіонах країни.  “Ми проговоримо документ для того, щоб почути думку не лише в столиці, а й в регіонах, почути, які думки і бачення мають на місцях”, – зазначив Стець, інформує урядовий портал. 
Співголова Експертної ради  з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору Сергій Даниленко підкреслив, що оцінку документу дадуть і зарубіжні партнери, зокрема з ОБСЄ, з НАТО. 
З йогo слів, мета Концепції – забезпечення інформаційного суверенітету. “Концептуально документ складається з двох частин: сталий  розвиток національного інформаційного простору та захист інформаційного простору від зовнішніх та внутрішніх загроз”, – резюмував він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4338 / 3.95MB / SQL:{query_count}