Штрафи по-новому

Парламент підтримав зміну процедури фіксації порушень Правил дорожнього руху

Цього тижня ВР у першому читанні проголосувала за проект закону, що передбачає удосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема документ зменшує кількість часу на заповнення адмін­протоколів і запроваджує електронний протокол для контролю над працівниками МВС.
“Це нові інструменти для нової якості роботи вперше повністю реформованої структури, яка, я сподіваюся, буде вами підтримана і почне роботу влітку цього року”, – розповів під час засідання парламенту глава МВС Арсен Аваков. Також пропонується відмовитися від “вилки” штрафів, а зафіксувати у законі конкретні суми – щоб зменшити корупційні ризики. 
Законопроект також передбачає зміну терміну оплати штрафів: порушнику дається 30 днів, упродовж яких штраф має бути сплаченим, якщо цього не відбувається – забирають водійські права. Повернути документи можна буде лише після сплати штрафу і додаткової пені. При цьому штраф виписуватиметься не на водія транспортного засобу, а на його власника. До другого читання документ планують підправити, врахувавши деякі норми із альтернативного законопроекту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3637 / 3.95MB / SQL:{query_count}