Закарпаття знову може поплисти

Через великі льодові затори на річках Закарпаття вода у цих водоймах виходить із берегів. Відтак існує загроза підтоплення житлових будинків. Про це попереджає МНС Закарпатської області.

mist.jpg 

Через великі льодові затори на річках Закарпаття вода у цих водоймах виходить із берегів. Відтак існує загроза підтоплення житлових будинків. Про це попереджає МНС Закарпатської області.

"Кардинальні зміни погодних умов на Закарпатті занепокоїли місцеву владу та закарпатських рятувальників. Різка зміна температури повітря створила ідеальні умови до розколу льоду, льодоходу, а в місцях, де ріки мають звужене русло, - до формування льодових заторів. Усе це супроводжується великою кількістю опадів, які призводять до швидкого підвищення рівня річок і створюють загрозу підтоплення домогосподарств закарпатців", - повідомив помічник начальника Головного управління МНС у Закарпатській області Ярослав Баб'як.

Рятувальник розповів, що 22 січня на річці Синявка, що протікає через село Клиновець Мукачівського району, утворилися два льодові затори, в результаті чого було тимчасово підтоплено 8 дворів. Утім еменесники розчистили русло річки за допомогою вибухівки, і вода спала.

Уже ліквідовано льодові затори на річках Майданна, Ріка і Теребля, внаслідок яких було підтоплено чотири домогосподарства в селах Рєпіне, Новоселиця та Синевірська Поляна Міжгірського району. Однак лід дуже швидко продовжує хід на річках регіону.  У четвер увечері в оперативно-рятувальну службу Тячівського району надійшло повідомлення від сільських голів населених пунктів Угля і Тарасівка про утворення великих льодових заторів на річках Терешулка (довжина затору близько 1 км) та Обдарить (довжина затору 400 м), які за умов подальшого потепління і різкого під­няття рівня води можуть призвести до підтоплення близько 40 житлових будинків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
18.2242 / 4.07MB / SQL:{query_count}