Залишиться лише один

Петро Порошенко зустрівся з претендентами на посаду директора Національного антикорупційного бюро України

Визначитися з тим, хто ж очолить Антикорупційне бюро, Президент має до п’ятниці, 17 квітня. Цього тижня Петро Порошенко зустрівся з двома претендентами на посаду – Артемом Ситником (на фото – справа) та Миколою Сірим (на фото – зліва).
“Я не втручався в роботу Конкурсної комісії і був за те, щоб серед претендентів були й іноземні фахівці. Моя позиція була проти обмеження щодо віку кандидатів та обмеження щодо наявності 10-річного стажу юридичної практики. Але я приймаю той вибір комісії, який зроблено, і в найкоротший термін прийму рішення і визначусь щодо директора Національного антикорупційного бюро України”, – сказав Петро Порошенко.
Також він уточнив, що не виключає запрошення до роботи в Бюро іноземних фахівців і попросив майбутнього директора НАБУ якомога швидше сформувати команду. “Той, кого буде обрано, з перших днів має продемонструвати ефективність. Повноважень більш ніж достатньо. Індульгенції за корупцію не буде. “Парасольок” щодо захисту тих чи інших корупційних схем в Україні не існує. Обмежень для того з вас, хто буде виконувати функції директора бюро, теж не буде. Крім одного – ефективність роботи”, – заявив Порошенко. 
Що ж до самих претендентів, то, як писала “Пошта”, у фінал конкурсу потрапили два адвокати – 35-річний Артем Ситник, який раніше працював у прокуратурах Кіровоградської та Київської областей, та 53-річний Микола Сірий, який у 2011-2012 роках захищав екс-прем’єра Юлію Тимошенко у справі про перевищення повноважень.
У розмові з Президентом Артем Ситник запевнив, що ключовим завданням Бюро буде моніторинг життя чиновників вищого рангу. Також він зазначив, що хоче набирати нових людей у правоохоронні структури. 
Микола Сірий вважає, що головними в роботі Бюро мають бути оперативно-слідчі органи, тому має намір налагодити роботу із правоохоронними органами: “Бюро має бути створене за європейськими стандартами, а ключовими у його структурі мають бути злагоджені підрозділи оперативно-слідчого спрямування, які повинні діяти швидко та ефективно”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4204 / 3.97MB / SQL:{query_count}