Здоров’я Надії

МОЗ вибрало трьох лікарів, які поїдуть обстежити Савченко

Міністерство охорони здоров’я України визначило лікарів для проведення обстеження льотчиці, Героя України Надії Савченко, яка голодує понад 80 днів у російській в’язниці, інформує прес-служба МОЗ. 
Лист із персональним складом медкомісії для проведення обстеження Савченко скеровано в Кабінет Міністрів України і Міністерство закордонних справ.
До складу української делегації лікарів увійшли головний позаштатний спеціаліст МОЗ зі спеціальності “Гастроентерологія”, доктор медичних наук, професор Наталія Харченко, заступник головлікаря з медичних питань клінічної лікарні “Феофанія”, лікар анестезіолог-реаніматолог, кандидат медичних наук Андрій Строкань і завкафедри неврології Національного медичного університету ім. Богомольця, невропатолог, доктор медичних наук, професор Лариса Соколова, інформує ipress.ua.
“Після низки погоджувальних процедур із представниками Російської Федерації українські лікарі зможуть виїхати до Москви для проведення обстеження ув’язненої пацієнтки”, – зазначили у відомстві.
Напередодні Савченко зажадала, щоб саме українські лікарі поставили їй діагноз і розробили схему виходу з голодування. Льотчиця також попросила розробити їй збалансоване харчування “без загрози для життя”.
5 березня її адвокат Марк Фейгін заявив про те, що вона припиняє голодувати. Проте згодом МЗС заявило про продовження голодування Савченко. 4 березня Московський суд відмовився відпустити Савченко на сесію ПАРЄ. Українська льотчиця оголосила голодування в середині грудня 2014-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7964 / 4.07MB / SQL:{query_count}