Судді без імунітету

Найближчим часом від 100 до 200 суддям загрожує зняття імунітету та притягнення до відповідальності

фото: therecycler.com
Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко. “Від 100 до 200 суддів, які мали стосунок як до подій Революції Гідності, так і вчинили дуже багато інших кримінальних правопорушень, за моєю інформацією, готуються відповідні документи щодо зняття з них імунітету і притягнення до відповідальності”, – заявив міністр. 
З його слів, тільки останнім часом розпочалася “реальна робота Генеральної прокуратури і слідчих органів по реальному притягненню до відповідальності тих громадян, які приховувалися за суддівським імунітетом і суддівською мантією”. Міністр зауважив, що нинішня система захисту судді має всі європейські стандарти.
“Тільки проблема в тому, що наповнення нашого судового корпусу не завжди є європейським... Троє суддів (представників Печерського райсуду – “Пошта”), яких позбавили імунітету, є яскравим прикладом того, яким не повинен бути суддя в Україні. І це хороший сигнал в принципі, що наші правоохоронні органи почали розслідувати справи і що в  нас зараз немає недоторканих осіб – ані народних депутатів, ані суддів. Наступним кроком мають бути зміни до Конституції, щоб в Україні зникла така каста недоторканих”, – зазначив Петренко.
До слова: 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва – Оксани Царевич, Сергія Вовка та Віктора Кицюка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9442 / 4.07MB / SQL:{query_count}