Нові дороги

Мінінфраструктури впродовж місяця передасть інвесторам проект платних автодоріг

Упродовж двох-трьох тижнів Міністерство інфраструктури України має намір передати інвесторам проект концесійних доріг, повідомив міністр Андрій Пивоварський і висловив сподівання, що першою платною автотрасою в Україні стане Львів – Краковець, інформує radiosvoboda.org.
“Враховуючи, в якому нині стані економіка України, без створення системи платних доріг ми не побудуємо нічого нового у автодорожньому господарстві, не залучимо нових інвестицій. На міністерському рівні я маю надію найближчим часом – за два-три тижні – подати на розгляд інвесторів перший проект концесійних доріг. Сподіваюся, це буде Львів – Краковець”, – заявив він.
Скільки може становити вартість проїзду такою трасою для водіїв, у Міністерстві інфраструктури поки не повідомляють. Відстань між Львовом і селищем міського типу Краковець автошляхами дорівнює 70-ти кілометрам. У 2014 році Львівська облдержадміністрація оцінювала реалізацію проекту будівництва концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне в понад  мільярд євро.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6617 / 4.05MB / SQL:{query_count}