Два заступники для міністра Стеця

Кабмін призначив двох заступників для міністра інформаційної політики України Юрія Стеця

фото: telegraf.com.ua
Заступником міністра-керівником апарату призначили Артема Біденка. Він – голова Координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами України, член Громадської ради при Комітеті свободи слова та інформаційної політики ВРУ.
Як керівник апарату він відповідатиме за відкриту та прозору роботу міністерства, організацію процесів усередині структури, зокрема, юридичного й аналітичного департаментів, розробку законопроектів, написання Концепції інформаційної безпеки України та забезпечення ефективних соціальних проектів Кабміну, інформує Урядовий портал.
Ще одним заступником стала Тетяна Попова, яка раніше була радником міністра оборони України, членом Громадської ради при Національній раді телебачення та радіомовлення.
На посаді заступника міністра інформаційної політики вона відповідатиме за співпрацю з журналістами, які працюють у зоні АТО, створюватиме телевізійний канал Збройних сил України, відновлюватиме мовлення українських телеканалів, доставлятиме українську пресу у звільнені міста і на тимчасово окуповані території.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4510 / 3.96MB / SQL:{query_count}