Одних реорганізують, інших – ліквідують

Ека Згуладзе представила в парламенті пакет змін до законодавства про міліцію

фото: rian.com.ua
Перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе представила у Верховній Раді України пакет змін до законодавства про міліцію.
Як інформує прес-служба МВС України, в разі прийняття цих пропозицій у МВС планують ліквідувати два підрозділи, реорганізувати Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю, створити універсальний поліцейський спецпідрозділ і скоротити бюрократичний апарат. Зі слів Згуладзе, у відомстві планують відмовитися від функції, що не властива МВС, – ветеринарної міліції.
Законопроектом передбачена реорганізація ГУМОЗу, втім функції, що виконував цей підрозділ, не зникнуть – їх передадуть іншим підрозділам міліції. Також залишаться всі оперативні напрацювання й аналітична база служби.
Реформи також стосуватимуться транспортної міліції. Навантаження на працівників цієї служби незначне, тож їх планують приєднати до інших підрозділів і таким чином рівномірніше розподілити навантаження на працівників інших служб.
Ека Згуладзе зазначила, що одним із найважливіших компонентів цього законопроекту є ліквідація різних спецпідрозділів міліції – у структурі МВС планують створити на базі спецпідрозділу “Сокіл” універсальний поліцейський спецпідрозділ на кшталт американського та канадського SWAT.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4169 / 3.96MB / SQL:{query_count}