Шкільні підручники батьківським коштом

Шкільні підручники для більшості населення стануть платними

Зі слів першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, усе тому, що Держбюджет – 2015 передбачив суттєве скорочення коштів, які мали би бути спрямовані на друк підручників, повідомляє Освіта.юа.
Безкоштовними підручники залишатимуться для тих категорій населення, які не можуть собі дозволити їх купити, зокрема, для дітей із малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів тощо. Ірина Совсун також повідомила, що зараз Міністерство освіти докладає зусиль, аби розробити механізм часткової компенсації вартості підручників для представників національних меншин, оскільки їх собівартість і ціна значно вищі, якщо порівнювати з підручниками, що друкують великими тиражами. 
“Загалом норма про безкоштовні підручники знімається, фінансування по цій статті також суттєво скорочене!” – наголосила вона.
Зі слів першого заступника міністра освіти, Міносвіти також працює над моделлю та схемою оплати підручників, оскільки термін їх використання становить декілька років, тож вартість користування в перший і наступні роки має бути диференційованою. 
“Підручник не один рік використовують, і тут можна продумати модель, аби розподілити його вартість між різними періодами”, – сказала Інна Сосун. Вона  зауважила, що дитина, яка використовує вже не новий підручник, має сплачувати менше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6904 / 4.07MB / SQL:{query_count}