Вступ-2015: зауваження від Міносвіти

В Україні понад 100 вишів досі не оприлюднили правил прийому на навчання

Міністерство освіти і науки вимагає від вищих навчальних закладів оприлюднити на своїх офіційних сайтах правила прийому на навчання – 2015. Про це йдеться у зверненні Міносвіти до керівників вишів, оприлюдненому на сайті відомства.
Зокрема, у міністерстві зазначають, що аналіз підготовки вищих навчальних закладів до вступної кампанії – 2015 засвідчив: станом на 17 січня 2015-го понад 100 вишів не оприлюднили на своїх офіційних сайтах правил прийому на навчання, як це передбачено Умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів. Також у Міністерстві зауважують, що такі дії порушують норми ст. 44 і ст. 79 Закону України “Про вищу освіту”.
Ба більше, в уже оприлюднених університетами правилах прийому є порушення Умов прийому на навчання до ВНЗ, серед яких найбільш значні –  порушення строків проведення вступної кампанії, норми про прийом сертифікатів ЗНО минулих років, вимоги від вступників подавати непередбачені документи, відсутність строків оприлюднення рейтингових списків, невизначеність вимог до рівня сертифікатів ЗНО з української мови та математики, в окремих правилах прийому визначений один конкурсний предмет як профільний. На окремих сайтах вишів досі розміщені Правила прийому – 2014.
Нагадаємо, що прийом заяв і документів від абітурієнтів розпочнеться 10 липня та триватиме до 1 серпня 2015-го. Цьому передуватиме проведення ЗНО (у червні). Реєстрація учасників тестування триватиме до 20 лютого.
Як писала “Пошта”, львівські виші оприлюднили власні правила прийому абітурієнтів у 2015 році. Зокрема, про новації виданню розповіли відповідальні секретарі Львівського університету ім. І. Франка, Львівського медуніверситету ім. Д. Галицького та Національного  університету “Львівська політехніка”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1355 / 4.06MB / SQL:{query_count}