Різдвяний вертеп для бійців АТО

Двадцять три студенти Українського католицького університету (УКУ) влаштували різдвяний вертеп для українських військових у Харкові та Краматорську

Студенти вже відвідали з вертепом Будинок офіцерів та військовий шпиталь у Харкові, а також греко-католицьку парафію, площу Тараса Шевченка і Центральний штаб АТО в Краматорську. 
У планах – декілька виступів у Києві: патріарший собор, Адміністрація Президента, КМДА, Посольство США в Україні та греко-католицька парафія  церкви на Аскольдовій могилі, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
“Студентське братство УКУ щороку їздить з вертепом на схід чи південь України. Декілька років тому ми робили традиційні різдвяні вертепи, їздили з ними в Одесу, Київ, намагалися популяризувати наші традиції. Сьогодні кардинально змінився час. Ми повинні підтримувати військових, показувати, що пам’ятаємо про них. Вертеп – це ще один спосіб розповісти про події, які відбуваються в Україні і, одночасно, розповісти історію Різдва Христового”, – зазначає організатор святкової вистави Юрій Мурин.
Автором слів віршованого вертепу є львівська поетеса Зоряна Лісевич, яка допомогла студентам у традиційну різдвяну історію про народження Сина Божого вплести мотиви з сучасного політичного життя суспільства. “Минулого року Студентське братство у вертепі обіграло історію з Майданом, а цього року головними героями є солдат, який вирушає на війну, і дівчина-волонтер. Окрім них, у вертепі задіяні Ірод-Путін, військові, які заблукали на кордоні, блазень-пропагандист”, – додає Юрій Мурин.
Студенти розповідають, що більшість людей позитивно сприйняли їхню імпровізацію. Зі слів мешканців Краматорська, у місті понад десять років на центральній площі не ставили різдвяний вертеп.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5996 / 4.07MB / SQL:{query_count}