Зниклі після Майдану

Міністр Аваков стверджує, що лише вісім людей досі вважаються зниклими безвісти після кривавих подій Революції Гідності

фото: 28-300.ru
Незважаючи на те, що громадські організації постійно нагадують про кілька десятків українців, яких досі не вдалось знайти після подій на Майдані, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляє про інші цифри.
“МВС наразі співпрацює з двома громадськими організаціями – “Євромайданом SOS” і “Пошуковою ініціативою Майдану”. За даними першої організації, досі зниклими безвісти залишаються 27 осіб, другої – 57. Деякі особи, як встановили правоохоронці, перебувають у іншому місці проживання, а двоє переховуються через вчинення правопорушень. Багато осіб зникли через обставини, не пов’язані з масовими акціями протестів, і зникли ще до подій на Майдані. 
Таким чином, на сьогодні слідчими органами внутрішніх справ розслідуються шість кримінальних проваджень і, по суті, розслідується зникнення восьми громадян, які можуть бути пов’язані з проведенням масових акцій протестів на Майдані”, – заявив 10 грудня під час спільного засідання комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та комітету з питань запобігання та протидії корупції очільник МВС, повідомляє “Укрінформ”.
При цьому Арсен Аваков розповів, що наразі зареєстрована 121 заява, зокрема 57 заяв на основі рапортів працівників міліції щодо зниклих безвісти осіб під час протестних подій на Майдані. Відкрито кілька десятків кримінальних проваджень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1765 / 4.06MB / SQL:{query_count}