Ще один іноземець

Бізнес-омбудсменом щодо боротьби з корупцією в Україні став колишній єврокомісар литовець Альгірдас Шемета

фото: EPA
Про призначення цього європейського політика вчора, 10 грудня, повідомила прес-служба Європейського банку реконструкції і розвитку. За інформацією ЄБРР, в Кабміні вже затвердили екс-комісара ЄС на новій посаді.
“На посаду бізнес-омбудсмена керівний орган Ініціативи (Ініціативи щодо боротьби з корупцією. – “Пошта”) одноголосно висунув, а Кабінет Міністрів затвердив колишнього комісара ЄС з оподаткування, митних питань, статистики, аудиту і боротьби з шахрайством Альгірдаса Шемету”, – йдеться в прес-релізі банку. 
В Україні Шемета аналізуватиме відповідні претензії від бізнесу та за необхідності матиме право звернутися з вимогою про проведення додаткових розслідувань відповідними органами.
Нагадаємо, що наприкінці листопада Кабінет Міністрів України вирішив створити раду бізнес-омбудсмена як постійний консультативно-дорадчий орган. До складу цієї ради, крім самого бізнес-омбудсмена, ввійдуть два його заступники та працівники секретаріату.
Альгірдас Шемета є литовським та європейським політиком, двічі був міністром фінансів Литви, в 2009 – 2010 роках обіймав посаду європейського комісара з питань бюджету та фінансового планування, а з 2010 по 2014 рік – єврокомісаром з оподаткування, митних питань, аудиту і боротьби з шахрайством.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6317 / 4.06MB / SQL:{query_count}