Мобілізація: четверта хвиля можлива

В Україні необхідно проводити наступну хвилю часткової мобілізації

фото: прес-служба президента України
Про це сказав міністр оборони України Степан Полторак. “Мобілізація потрібна, тому що треба міняти хлопців, які вже півроку на фронті. Вона потрібна, але її необхідно проводити з урахуванням тих прорахунків, які були допущені до цього”, – сказав він, інформує УНІАН.
Міністр оборони, відмовившись говорити про допущені раніше прорахунки, зазначив, що коли вони будуть враховані, Президент України прийматиме рішення про часткову мобілізацію. При цьому Степан Полторак наголосив, що про загальну мобілізацію говорити зарано.
Розповідаючи про принципи комплектування ЗСУ, міністр оборони висловив переконання, що в Україні необхідна змішана система, тобто формування війська на основі військовослужбовців строкової та контрактної служби. “Час, коли ми були не готові до війни або коли ми були слабо готові, минає”, – наголосив він.
За інформацією “5 каналу”, міністр пообіцяв уже найближчим часом виплатити компенсації всім пораненим у зоні АТО. Зокрема добровольцям та волонтерам. Степан Полторак вважає, що волонтери також мають отримати статус учасника бойових дій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3056 / 3.95MB / SQL:{query_count}