Головна ялинка України

На Софійську площу столиці ялицю привезли з Івано-Франківщини

Лісову красуню заввишки 24 метри подарувала столиці міська влада Івано-Фран­ківська. Везли но­во­річно-різдвяну гостю до Києва майже добу. Подолавши усі перешкоди, у неділю ввечері 7 грудня ялинка все ж прибула на Софійську площу, де і відбудуться усі новорічні та різдвяні свята. 
Офіційне відкриття головної новорічної ялинки відбудеться 19 грудня о 18.00, в день Святого Миколая. Саме цей Святий і стане господарем усіх зимових свят. Як інформує folkukraine.com, прикрашатимуть ялинку білі голуби – символ миру та доброї звістки, іграшки з українською орнаментикою,  а також іграшки у формі будиночків,  які символізують родинний затишок і теплоту.
“Ялинку подарував мер Івано-Франківська: ми витратилися лише на доставку її до столиці. Кияни вже втомилися від штучних дерев і пластикових конусів за мільйони гривень”, – зазначив Ігор Добруцький, президент компанії Folk Ukraine, що займається організацією свята на Софійській площі, інформує “Сегодня”.
Ялинку на Софійській площі поставлять у спеціальну конструкцію – стакан із  металу і бетону вагою більше 60 тонн. Милуватиме око новорічна красуня до Водохреща. А потім виконає ще один не менш важливий обов’язок! Після свят стовбур ялинки планується розпиляти на поперечні зрізи 5-7 см, які можна буде покрити лаком чи фарбою та використати у декорі, як підставку чи виготовити якусь прикрасу для дому. Та головне, що усі дощечки після новорічних свят будуть представлені на аукціоні. 
Зі слів Добруцького, 21 січня планується провести аукціон і продати ці кружечки по 1000 гривень кожен, а виручені гроші спрямувати у дитячі будинки. “Людина, яка купить кружечок від головної ялинки країни, зможе вибрати дитячий будинок, куди підуть її гроші. Ми увічнимо кожного, хто захоче допомагати дітям”, – підсумував Добруцький.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4383 / 3.96MB / SQL:{query_count}