Солідарність з Україною

На відзначення 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля до України приїде папський легат

Цими днями минає 25 років відтоді, як відбулася історична зустріч святого Папи Івана Павла ІІ з тодішнім очільником Союзу Михайлом Горбачовим, після цього УГКЦ почала процес виходу з підпілля. З цієї нагоди у Києві у патріаршому соборі Воскресіння Христового триває підготовка до урочистого відзначення цієї дати завтра, 10 грудня.
Особливим гостем урочистостей стане легат Папи Римського Франциска кардинал Кристоф Шенборн, архиєпископ Відня. “Цим жестом Папа Франциск хоче висловити свою солідарність із українським народом, який сьогодні так страждає”, – відзначив з цього приводу глава УГКЦ Святослав Шевчук, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Патріарх УГКЦ наголосив, що візит кардинала Шенборна є важливий і знаменний. “З одного боку, весь християнський світ зможе відчути своє єднання з християнами України. А з іншого боку, – каже архиєрей, – папський легат зустрінеться з Президентом України, щоб обговорити сучасний стан державно-церковних стосунків в Україні, щоб пригадати момент свободи нашої Церкви, водночас визначити наступні кроки, які потрібно зробити з боку держави, аби життя Української греко-католицької церкви в Українській вільній державі відповідало європейським і міжнародним стандартам і нормам”.
Глава Церкви розповів, що в програмі візиту папського легата є кілька дуже цікавих подій. Зокрема, зустріч із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Кардинал також відвідає людей, які втратили свої домівки через бойові дії на cході України. Можливо, зустрінеться з пораненими солдатами.
Патріарх Святослав відзначив, що важливим пунктом візиту буде участь його еміненції в нічних чуваннях, які відбуватимуться в патріаршому соборі Воскресіння Христового 10 грудня від 19.00 до 21.15. Нічні чування проходитимуть під гаслом “Не бійся, тільки віруй”. Вірні спільно молитимуться за Україну, за наш народ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4271 / 3.96MB / SQL:{query_count}