Броньовані авто для вояків

Міноборони України закупило 75 бронемашин Saxon

Міністерство оборони України купило 75 легких бронемашин британського виробництва Saxon на суму близько 3,8 млн доларів. Про це повідомив перший заступник гендиректора держпідприємства “Укроборонпром” Сергій Пінькас.
“Міністерство оборони оголосило про необхідність закупівлі легких броньованих автомобілів. Із цією метою нами було вивчено ринок. Український аналог легкоброньованої машини має ціну 5,5 млн грн, європейські аналоги починаються з цифри 430-460 тис. євро. Бронеавтомобіль Saxon, який не поступається їм за технічними характеристиками, має ціну на території Британії 38 тис. дол., а з урахуванням доставки й оформлення документації ціна цього бронеавтомобіля становитиме до 51 тис. дол.”, – сказав він, інформує УНІАН.
Перша партія із 20 автомобілів буде доставлена вже наступного тижня, а решта – в 2015-му. Також Пінькас додав, що бронеавтомобілі Saxon є доступною альтернативою морально застарілій техніці, що перебуває на озброєнні української армії, підкресливши, що ці машини модернізовані й готові забезпечити необхідний захист українських військових при виконанні бойових завдань у зоні АТО.
Варто зазначити, що керівництво Укроборонпрому анонсувало початок серійного виробництва легкого бронеавтомобіля “Дозор” на Львівському бронетанковому заводі з весни 2015-го. 
Бронемашини Saxon були спроектовані на початку 1970-х років для забезпечення легкою бронетехнікою сил внутрішньої безпеки. Зараз Saxon стоять на озброєнні кількох країн, включаючи Оман, Бахрейн, Малайзію й Нігерію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1992 / 4.07MB / SQL:{query_count}