Тут “оселилися” терористи…

Уряд затвердив офіційний перелік міст Донбасу, які тимчасово непідконтрольні владі

інфографіка: "Слово і діло"
Кабмін затвердив перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження.  Про це йдеться в розпорядженні, яке оприлюднене на сайт уряду.
Серед міст обласного значення у переліку є Донецьк, Єнакієве (крім м. Вуглегірська), Макіївка, Торез, Харцизьк (у тому числі м. Зугрес), Шахтарськ, Ясинувата, Докучаєвськ, Горлівка, Жданівка, Кіровське, Сніжне. 
А також кілька населених пунктів Амвросіївського, Новоазовського, Старобешівського і Шахтарського району. Стосовно Луганської області – це міста Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов, інформує 5 канал.
Також населені пункти Антрацитівського, Краснодонського, Лутугинського, Перевальського, Свердловського та Слов’яносербського району.
Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки за поданням Антитерористичного центру при Службі безпеки доручено щомісяця вносити в установленому порядку на розгляд Кабінету міністрів пропозиції щодо внесення змін до переліку, затвердженого цим розпорядженням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.9528 / 4.06MB / SQL:{query_count}