Можливі нові санкції

Упродовж тижня Євросоюз повернеться до питання посилення санкцій щодо Росії

Після псевдовиборів терористів із “ДНР” і “ЛНР” Європейський Союз перевірить інформацію про вторгнення російських військ в Україну.
Про це учора, 3 листопада, заявила офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби Майя Коцьянчич. “У цей час наші служби намагаються отримати детальнішу інформацію і перевірити, що відбувається там насправді”, – заявила вона.
Відповідаючи на питання, чи є проведення виборів у “ДНР” і “ЛНР” фактором, що може змусити ЄС переглянути санкції щодо Росії, Коцьянчич відповіла: “Обмежувальні заходи постійно переглядаються”. За її словами, “держави-члени не пізніше, ніж через тиждень обговорять це питання”.
Посилення санкцій не виключають і в Німеччині. “Зовсім незрозумілим є те, що в Росії лунають офіційні заяви, у яких йдеться про повагу і навіть визнання так званих виборів, – заявив офіційний представник канцлера Німеччини Стефен Сейберт. – У такій ситуації виключається можливість скасування Євросоюзом санкцій проти Росії, а у випадку погіршення ситуації їх можуть посилити”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7109 / 4.06MB / SQL:{query_count}