Інтриги Путіна

Господар Кремля пропонував Польщі… окупувати Львів

Колишній міністр закордонних справ Польщі, нинішній маршалок сейму Радослав Сікорський заявив, що Володимир Путін хотів залучити Польщу до розподілу території України. Про це повідомляє “Європейська правда”, посилаючись на Politico Magazine.
“Путін хоче, аби Польща направила війська в Україну. Це були сигнали, які вони нам надсилали. Ми знали,  що це те, про що вони думають упродовж багатьох років… Це була одна з перших речей, яку Путін сказав прем’єр-міністру Дональду Туску, коли він відвідав Москву. Він і далі запевняв,  що Україна – штучна країна, що Львів – польське місто, і чому б нам просто не розібратися разом”, – розповідає Радо­слав Сікорський.
При цьому зазначає, що Польщі стало відомо: за підрахунками Кремля, РФ було б вигідно анексувати Запорізьку, Дніпропетровську та Одеську області. А окупація Донбасу, частина якого в цей час контролюється проросійськими сепаратистами, не є вигідною Росії.
При цьому варто наголосити, що польський прем’єр Дональд Туск, якому була адресована ця пропозиція Володимира Путіна, вже обраний президентом Європейської ради. Свою роботу на цій важливій посаді він розпочне з 1 грудня. Також нагадаємо, що Польща нині чи не найбільший “адвокат” України в ЄС.
“Путін думає, що зіткнувся з купкою слабаків. Він думає, що ми не підемо на війну, щоб захищати країни Балтії. Ви знаєте, може бути, він правий”, – додає Сікорський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.8262 / 4.05MB / SQL:{query_count}