Львівська молодь “привітала” Путіна

7 жовтня президенту Росії виповнилося 62 роки. З цієї нагоди у Львові громадські активісти провели флешмоб, яким нагадали, хто веде війну з Україною

Близько шістдесяти молодих людей зібрались на площі перед пам’ятником Шевченкові, щоб на імпровізованій карті України зобразити жертв війни.
За сигналом режисера флешмобу хлопці та дівчата під звуки вибухів падали на землю тримаючи в руках аркуші з фразою “Україна без Путіна”. Закінчили все виконанням відомої пісні футбольних фанатів “Путін х***о”.
Більше про акцію розповіла одна з організаторів Соломія Якимів: “Ідея виникла спонтанно. Ми напередодні дізнались про те, що в президента Росії день народження, і вирішили відзначити цю дату і заодно донести ідею, що на нашій землі йому тут не міcце”.
Акція проведена силами членів ГО “Молодь за зміни”. Голова організації Роман Брезіцький поділився враженнями: “Флешмоб проведено в досить толерантній формі, незважаючи на ганебну поведінку агресора. Ми дали йому зрозуміти, де його місце і ким він насправді є”.
Юрко Семашко, фото організаторів флешмобу
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2499 / 4.05MB / SQL:{query_count}