Бійці “заробили” посттравматичний стрес

40 відсотків військових після боїв не можуть повернутися в зону АТО

40% військових, які після участі в бойових діях у зоні АТО мали психологічні проблеми та потребували лікування, не можуть зараз повернутися на схід країни. 
Про це в ефірі “Громадського” повідомив головний лікар клініки психіатрії Головного військового госпіталю при Міноборони Олег Друзь. 
За його словами, за час проведення антитерористичної операції лікування у психіатрії пройшло близько півтори тисячі військовослужбовців. Ті, хто, на думку лікарів, потребує продовження лікування, залишаються на амбулаторному лікуванні. 

Читайте також:
Війна у країні та в голові. Фахівці проаналізували, як війна впливає на людську психіку, і порадили, як сприймати негативні новини з фронту і що передусім робити родичам бійців, які повернулися додому.
“Потім вони повертаються до нас на повторне обстеження, і опісля ми остаточно приймаємо рішення”, – розповів Друзь. Він також зазначив, що посттравматичний синдром, від якого страждають учасники бойових дій, піддається лікуванню, але в різних людей це може зайняти різну кількість часу.
“Є випадки, коли він тривав 30 років”, – зазначив головний лікар клініки психіатрії Головного військового госпіталю при Міноборони.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6532 / 4.06MB / SQL:{query_count}