Забирають до армії

В Україні розпочався призов на строкову військову службу

Учора, 1 жовтня, розпочато призов юнаків віком від 18 до 25 років до лав Збройних сил України. У підготовчому періоді було сформовано призовні комісії з вивчення морально-психологічних, фізіологічних та соціальних особливостей майбутніх захисників Вітчизни, інформує прес-служба Львівського обласного військового комісаріату.
У відомстві зазначають, що під час проведення відповідних заходів юнаків викликають до районних (міських) військових комісаріатів. Там вони проходять медичний огляд і в разі необхідності отримують направлення на додаткове медичне обстеження. 
Після узагальнення інформації про призовника комісія комісаріату приймає рішення про придатність юнака для проходження військової служби.
Як зазначав ще у серпні заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, військовослужбовці, призвані на строкову військову службу, не будуть залучатись до виконання бойових завдань у зоні АТО.
З метою запобігання виникнення непорозумінь Львівський обласний військовий комісаріат нагадує та наголошує:
– на строкову військову службу призиваються юнаки віком від 18 до 25 років, які придатні за станом здоров’я;
– студенти денної форми навчання повинні надати відповідну довідку до призовної комісії комісаріату про навчання в зазначеному навчальному закладі;
– студенти заочної форми навчання від призову на строкову військову службу не звільняються.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1737 / 4.06MB / SQL:{query_count}