Хто і як збив “Боїнг”

Сьогодні, 9 вересня, Рада безпеки Нідерландів оприлюднить перший звіт про причини катастрофи малайзійського літака

фото: en.ria.ru
“Боїнг 777” збили із території, яку контролюють сепаратисти. На це вказують попередні результати експертизи уламків літака, що був збитий над Донецькою областю 17 липня.
“Що нам слід робити далі – так це зібрати речові докази, які можуть бути представлені в суді, коли на це прийде час, аби можна було довести, що літак збили ракетою”, – заявив прем’єр-міністр Малайзії Наджиб Разак, повідомляє Ліга.net із посиланням на The Wall Street Journal. 
Для збору таких доказів слідчим потрібно буде провести ще кілька тижнів на місці трагедії. На думку малайзійських експертів, “Боїнг 777” був збитий ракетою “земля-повітря”. Нагадаємо, на початку серпня через загострення ситуації в регіоні довелося призупинити пошук тіл та доказів на місці падіння літака.
До речі, сьогодні Рада безпеки Нідерландів, яка й координує роботу міжнародної групи експертів з розслідування причин катастрофи, оприлюднить свій перший звіт. “У попередньому звіті будуть наведені факти з джерел, до яких мала доступ Рада безпеки Нідерландів”, – йдеться у повідомленні Ради безпеки Нідерландів.
Остаточну версію звіту планують поширити упродовж року із моменту катастрофи. Нагадаємо, “Боїнг 777”, що летів рейсом Амстердам – Куала-Лумпур, збили над Донецькою областю 17 липня. На його борту перебували 298 осіб.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.3148 / 4.06MB / SQL:{query_count}