“Вконтакте” зливає користувачів

Російська соціальна мережа “ВКонтакте” почала офіційно передавати ФСБ інформацію про зареєстрованих користувачів, їх контакти і навіть переписку

інфографіка: "Яндекс"
Таким чином там взялися за виконання “закону про блогерів”, що набув чинності у РФ на початку минулого місяця.
Як повідомляє телеканал “Дождь”, із відповідною заявою виступив прес-секретар Роскомнадзору Вадим Ампелонський. Той зокрема нагадав, що “ВКонтакте” також внесли до реєстру блогерів як “організатора поширення інформації”. 
А такий статус зобов’язує соцмережу розкривати інформацію щодо відвідуваності сторінок блогерів (у цьому випадку акаунтів користувачів), їх контакти, зберігати цю інформацію на російських серверах упродовж півроку та ділитися цією інформацією зі спецслужбами. Подібний статус невдовзі можуть отримати також “Яндекс” та “Рамблер”.
Цікаво, що попри хвилю видалень сторінок із російської соцмережі, “ВКонтакте” залишається найпопулярнішою серед українців. Принаймні на це вказує дослідження “Яндексу”.
За даними пошуку по блогах “Яндексу”, загалом у “ВКонтактi”, “Однокласниках”, Facebook та Twitter зареєстровано близько 40 мільйонів акаунтів українців. Так, у “ВКонтактi” є більше 27 мільйонів облікових записів, у “Однокласниках” – біля 11 мільйонів; у Facebook – більше 3 мільйонів, а у Twitter – менше півмільйона. Ще цікавіше те, що Львівська область за кількістю зареєстрованих у “ВКонтакті” акаyнтів входить у топ-3.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8858 / 4.07MB / SQL:{query_count}