Огляд соціальних мережStepan Sus (www.facebook.com/stepan.sus):
“На підтримку військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО, станом на 31 серпня у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ зібрано 3 152500, 33 грн (три мільйони сто п’ятдесят дві тисячі п’ятсот гривень тридцять три копійки), 35047 євро (тридцять п’ять тисяч сорок сім євро), 45 638 доларів (сорок п’ять тисяч шістсот тридцять вісім американських доларів), 1900 канадських доларів, 2160 польських злотих.
За ці кошти було закуплено речі особистого захисту (бронежилети, каски), форма, берці тощо. Щире спасибі усім, хто долучився та підтримав військовослужбовців. Зокрема Фонду захисту героїв, Чикаго, США; парафії святого Йосафата, Фрайбург, Німеччина; УГКЦ парохії м. Болоньї, Італія, а також усім українцям з діаспори та релігійним громадам як тут, так і на поселеннях! Спасибі!”

Руслан Заєць (www.facebook.com/r.zayets?fref=ts):
“Зустріли. Бійці 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України повернулися до Львова із зони АТО. Ще 150 бійців 80-ї приїдуть у четвер вранці”.


Народна Самооборона Львівщини www.facebook.com/lviv.samooborona?fref=ts
“Проект “Народна броня” стартував. Вже є перші нариси до розуміння того, що нам необхідно для його реалізації. Метал у великій кількості (тех. параметри у приват), вантажні автомобілі (КамАЗи, Урали, МАНи та їм подібні), волонтери-механіки, електрики, зварювальники. КОШТИ для реалізації проекту. 
Вже є перша ластівка та пропозиція передати для військових бортовий КамАЗ. З’ясовуємо деталі з документами та технічним станом. Як тільки узгодимо з паперами, передаємо в роботу. Окремий рахунок для збору коштів в межах проекту “Народна броня”:
ЗГРУ ПАТ КБ “Приватбанк”
МФО 325321
ЄДРПОУ: 39122180;
Р/Р 26007053836360
Призначення платежу: “Добровільна пожертва”
Отримувач платежу: Орган самоорганізації населення Громадське формування з охорони громадського порядку в місті Львові “Народна Самобоорона”.
Окремий картковий рахунок: Авдейчик Юрій Іванович; Картка 5168 7554 0562 6199 (Приватбанк)”

Ярослав Коминський (www.facebook.com/infocom.lv):
“Центр медичного забезпечення Народної Самооборони Львівщини отримав  першу партію знеболюючого антишокового препарату “Налбуфін” у шприц-ампулах. 
А також стараннями заступника керівника Народної Самооборони Львівщини Юрія Мартинюка до нас почав надходити бандажний бинт виробництва Ізраїль, цими препаратамии будуть споряджені індивідуальні аптечки для наших воїнів.
Окрема подяка львівським підприємцям та патріотам України за підтримку у формуванні індивідуальних аптечок бійця”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6537 / 4.09MB / SQL:{query_count}