Торг доречний (інфографіка)

“Пошта” дослідила, чим та з ким торгує Україна, що може запропонувати світу, а що змушена купувати

Росія заборонила поставки української сої та соняшників, а далі там ще міркуватимуть, що робити з нашою цибулею. У Россільгоспнагляді нові обмеження пояснюють “неодноразовим порушенням російських фітосанітарних вимог”. І це, як пам’ятаємо, далеко не перша заборона на українські товари.
З початку цього тижня там відмовилися від наших молочних продуктів, ще раніше “воювали” через вагони, м’ясо та шоколад... Одна з причин цих баталій, які розпочалися ще влітку минулого року, – інтеграція України до Європейського Союзу. Минулого тижня у Россільгоспнагляді відкрито погрожували повністю призупинити ввезення продовольчих товарів на час переговорів щодо Угоди про асоціацію України з ЄС.
Поміж тим саме Росія довгі роки залишається ключовим торговельним партнером України – на її частку припадає близько третини нашого експорту-імпорту. Щоправда, частка ця поступово скорочується, натомість збільшуються обсяги торгівлі з ЄС.
“Пошта” вирішила подивитися, які українські групи товарів мають попит за кордоном, що ми самі ввозимо та з ким найбільше торгуємо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7361 / 4.07MB / SQL:{query_count}