Новий рік удома

Новий рік українці зустрічатимуть удома. Такі дані отримано після телефонного опитування, яке провів соціологічний консорціум "Management Consulting Group".

Новий рік українці зустрічатимуть удома. Такі дані отримано після телефонного опитування, яке провів соціологічний консорціум "Management Consulting Group".

Так, майже 85% українців відповіли, що не планують нікуди ви­їжджати і святкуватимуть Новий рік і Різдво вдома.

Решта 15,2% громадян, на добробут яких світова фінансова криза не вплинула, планують зустрічати новорічні свята поза рідною домівкою.

Тоді як до початку кризових тенденцій в економіці виїхати куди-небудь у цей період планували 19,5% респондентів. Як не дивно, основною причиною відмови від поїздок у новорічний період стали насамперед затримка і скорочення заробітної плати.

"За підсумками кризи і за під­сумками девальвації гривні основній масі людей, які одержували стабільну заробітну плату в гривневому еквіваленті, довелося скасувати свої поїздки через зменшення заробітної плати", - зазначив керівник соціологічної служби консорціуму МCG Дмитро Громаков.

Криза вплинула також і на вибір місця різдвяного відпочинку. Наприклад, кількість охочих поїхати до Карпатського регіону, скоротилася на 12%, до Криму - на 5%, до країн Європи - на 10%, до Єгипту, Туреччини, Тунісу - на 2%.

Разом з тим кількість тих, хто хоче відсвяткувати Новий рік у країнах Азії зросла на 5%, що пояснюється тим, що більшість таких путівок було придбано до кризи, а також зниженням загального обсягу туристичного потоку за кордон.

Через кризу українці також стали менше користуватися транспортом: поїздки залізничним транспортом скоротилися на 14,5%, повітряним транспортом - на 12%. Водночас на 22% зросла кількість поїздок власним автотранспортом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9684 / 4.06MB / SQL:{query_count}