Україна воюватиме проти піратів

Україна розглядає можли­вість участі у військовій мор­ській операції ЄС "Атланта" для боротьби з піратством біля берегів Сомалі.

flot.jpg 

Україна розглядає можли­вість участі у військовій мор­ській операції ЄС "Атланта" для боротьби з піратством біля берегів Сомалі.

"У зв'язку з важливим по­літичним, економічним і гуманітарним значенням цієї операції, Україна в діалозі з ЄС розглядає можливі форми сво­єї участі в ній", - повідомляє прес-служба МЗС.

Також українське зовніш­ньо­політичне відомство схвалює рішення Ради міністрів Євросоюзу про початок 8 грудня 2008 року військової операції проти піратів.

Операція ЄС "Атланта" проводиться на підтримку ухвалених цього року резолюцій РБ ООН і є важливою складовою зусиль міжнародного співтовариства, спрямованих на зміц­нення безпеки мореплавства і протидії піратству, яке призвело до захоплення багатьох цивільних суден і великих економічних втрат.

Нагадаємо, що першу війсь­ково-морську операцію проти піратів біля узбережжя Сомалі Євросоюз розпочав учора. Спочатку допомогу торговим судам, які проходитимуть у водах Аденської протоки, надаватимуть шість кораблів і три літаки-розвідники з восьми країн ЄС. Цього року пірати Сомалі встигли захопити понад 40 суден і скоїли сотню нападів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9396 / 4.05MB / SQL:{query_count}