Хто тут Майдан…

Уночі з неділі на понеділок на Майдані було чути стрілянину

В МВС заявляють про перестрілку за участі людей, “які називають себе Самообороною Майдану”, а в Центральній раді сотень говорять про провокацію.
Внаслідок інциденту госпіталізували щонайменше чотирьох осіб. “До міліції при­йшло повідомлення про те, що в лікарню доставили чотирьох людей із пораненнями, спричиненими травматичною зброєю. Після подання допомоги постраждалі самостійно покинули лікарню”, – пояснюють у Головному управлінні МВС Києва.
В Центральній раді сотень Майдану переконані, що цей інцидент був провокацією: “Нападники закривали обличчя балаклавами. Підняті по тривозі сотні відігнали їх, однак до ранку не виключений новий штурм”. Цікаво, що в соцмережах пишуть про 40 осіб у масках, які вирішили навести порядок на Майдані: витягали з наметів і били людей, ловили осіб “неслов’янської зовнішності”. 
“(Нападники) були озбро­­єні кастетами, ланцюгами, би­тами. Постраждало чоловік 10-15 з Майдану… На захист кинулося 10 осіб з Майдану. Був Калаш! Спочатку постріли в повітря, потім по нападниках. 2 важких у “швидкій”... З Майдану багато випивших, пара бухих, публіка ще та. Хвилин 10 сто­яли в провулку стіна на стіну. Перемовлялися”, – пи­ше користувач Твіттера @tombreadley. 
Поміж тим люди, які сьогодні перебувають на Майдані, передумали звільняти головну столичну площу. Тим паче після такого інциденту. “Майдан нікуди не збирається йти. На Майдан повертаються патріоти”, – заявив на початку суботнього віча сотник Четвертої сотні Майдану Микола Бондар. З його слів, Майдан не вигідний новій владі так само, як і не був вигідний попередній. “Тому проти нього весь час здійснюють провокації”, – цитує активіста Укрінформ.
Раніше в Третій сотні Са­мооборони повідомили, що розбирають палатки і переходять до музею “Київська фортеця”. Туди хочуть перекинути близько двох сотень самооборонців, а на майдані Незалежності збиралися залишити всього лиш одну палатку. Рішення прийняли саме через дискредитацію ідей Майдану іншими мітингувальниками – тими, що поселилися на головній площі столиці недавно. 
“Наша революція триває, просто вона не повинна бути прив’язаною до одного місця. Ми переїжджаємо туди, де буде контрольована територія, де ми дійсно зможемо контролювати наших людей і вийти з Майдану”, – пояснив голова виконкому Самооборони Майдану Данило Клех.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6659 / 4.08MB / SQL:{query_count}