Кірєєв, повернися!

За вирок у “газовій справі” Тимошенко суддя може отримати вісім років ув’язнення

На сайті Міністерства внутрішніх справ України з’явилася інформація про розшуки судді, який у 2011 році вів справу Юлії Тимошенко. Родіона Кірєєва обвинувачують в порушенні ч. 2 статті 375 Кримінального кодексу України – “постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови”.
Порушення цієї статті карається обмеженням волі до п’яти років або ув’язненням терміном від двох до п’яти років. Однак винесення неправомірного вироку, що спричинило тяжкі наслідки, або ж прийняття вироку з корисливих мотивів передбачають ув’язнення на п’ять-вісім років. Раніше проти Кірєєва відкрили справу й у Генпрокуратурі. Там судді інкримінували порушення сімох статей. Втім, як повідомляється на сайті МВС, із поля зору правоохоронців Родіон Кірєєв зник 2 липня. 
Відтак постає питання, чого його не затримали раніше. Час для цього був, оскільки Вища кваліфікаційна комісія суддів України ще на початку березня відкрила дисциплінарну справу проти Кірєєва. Невдовзі ця ж комісія рекомендувала Вищій раді юстиції звільнити його, а вже на початку квітня ГПУ розпочала досудове розслідування за заявами Юлії Тимошенко та її адвоката у “газовій справі” Сергія Власенка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7259 / 4.06MB / SQL:{query_count}