Батальйон “Айдар” хочуть розформувати?

Міністр оборони наказав розформувати героїчний батальйон “Айдар”, у якому служать добровольці з Майдану і патріоти з Донбасу

фото: joinfo.ua
Про це народний депутат України Олег Ляшко написав на своїй сторінці у Facebook. “Думаю, така ж доля чекає інші добровольчі підрозділи, які зараз захищають територіальну цілісність України. Підозрюю, що це один із неафішованих пунктів “мирного плану” Порошенка по роззброєнню патріотів. Недаремно ж Путін заявив, що йому сподобався цей план”, – написав О. Ляшко.
“У контексті цього плану і призначення зручних для Москви переговорників: Ложкіна главою адміністрації, Клімкіна – міністром закордонних справ. А посередник між Москвою, терористами і Києвом, кум Путіна, Медведчук – це взагалі повний абзац. Офіційний Київ змусить себе неповажати, якщо погодиться на посередництво Медведчука. А розформування “Айдару” – дуже поганий сигнал для усіх українських патріотів, зате як бальзам на рану терористам, яких громили “айдарівці”, – пише Олег Ляшко. 
З приводу такого “мирного врегулювання”, за словами Ляшка, дуже правильно сказав Патріарх Філарет: нам не потрібен мир, який несе рабство, нам потрібен мир, який несе свободу. “Сподіваюся, що саме такого миру прагне Порошенко”, – додав Ляшко.
У випадку, якщо міністр оборони не перегляне наказ, підписаний 20 червня про розформування добровольчого батальйону “Айдар” і виведення  його  із зони АТО з передачею підрозділу в оперативне командування групи “Південь”, бійці батальйону повернуть міністерству оборони те  майно, яке їм надали, напишуть рапорти про звільнення і будуть захищати країну “всім, що є, зокрема, трофейною зброєю, захопленою  у противника”. Про це журналістам заявив командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук. За його словами,  самовільна атака на Луганськ, в якій звинувачують батальйон “Айдар”, насправді була контратакою, інформує радіо “Свобода”. 
Мельничук також зазначив, що звернувся до президента України Петра Порошенка і Ради національної безпеки і оборони з проханням переглянути наказ міністра оборони про розформування “Айдару” та залишити батальйон у місцях дислокації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.5326 / 4.08MB / SQL:{query_count}